Tutustu uraprofiileihin ja löydä omasi

URAPOLKUJA KAIKENLAISILLE IT-OSAAJILLE

Powered by Poolia merkki

Avoimet työpaikat

Poolia IT on tukena kaikenlaisten IT-osaajien työllistämisessä. Käy kurkkaamassa avoimet työpaikkamme ja lähetä hakemuksesi jo tänään! IT-alan avoimet työpaikat odottavat sinua.

katso avoimet työpaikkat
Powered by Poolia merkki

Työntekijätarinat

Mitä työntekijämme kertovat meistä? Millaista on työskennellä Poolia IT:llä? Käy lukemassa työntekijöidemme tarinoita ja inspiroidu työnhakijana!

Lue työntekijöidemme tarinat täältä
Animoitu kuvitusgrafiikka

Työntekijätarinat

Mitä työntekijämme kertovat meistä? Millaista on työskennellä Poolia IT:llä? Käy lukemassa työntekijöidemme tarinoita ja inspiroidu työnhakijana!

Lue työntekijätarinoita
Animoitu kuvitusgrafiikka

Erottaudu
työnhaussa

Työnantajat vaativat useita erityistaitoja ja ominaisuuksia, joiden avulla menestyt parhaiten IT-tehtävissä ja toimit vaadittujen sidosryhmien kanssa. Kurkkaa mitä  taitoja ja tehtäviä IT-alan uraprofiilit voivat sisältää ja inspiroidu!

Löydät uraprofiilimme täältä

Käy myös lukemassa Poolian sivuilta, miten annat parhaan ensivaikutelman ja onnistut työnhaussa. Sieltä löydät mm. vinkkimme hakemuksen ja CV:n laatimisen sekä haastattelussa menestymiseen.

Millainen on hyvä työhakemus?

Poolia IT:n jengi

Sanna
Majava

DIRECTOR RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

sanna@poolia.fi

+358 20  729 0838

Neea
Turunen

RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

neea@poolia.fi

+358 20 729 0843

Janette
Andersson

RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

janette@poolia.fi

+358 20 729 0839

Markku
Laak

IT Project Director

markku@poolia.fi

+358 20  729 0831

Elina
Leskinen

RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

elina@poolia.fi

+358 20 729 0835

Milla
Rimpiläinen

Marketing

milla@poolia.fi

+358 20 729 0836

Hanne
Himmelroos

Finance

hanne@poolia.fi

+358 20 729 0832

Marko
Ikävalko

Sales

marko@poolia.fi

+358 20 729 0840

Esa
Rantanen

MD

esa@poolia.fi

+358 500 701 000

AJANKOHTAISTA

Seuraa meitä somessa ja lähde mukaan Poolia IT:n matkalle!

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Kurkkaa myös Poolia IT:n blogit