Kartoitetaan yrityksesi tilanne yhdessä!

Kun kaipaat apua yhden tai useamman it-osaajan rekrytointiin, tai haluat keskustella henkilöstöhallinnan ulkoistamisen mahdollisuuksista, me voimme auttaa! 

    Poolia IT:n jengi

    Sanna
    Majava

    DIRECTOR RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

    sanna@poolia.fi

    +358 20  729 0838

    Neea
    Turunen

    RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

    neea@poolia.fi

    +358 20 729 0843

    Janette
    Andersson

    RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

    janette@poolia.fi

    +358 20 729 0839

    Markku
    Laak

    IT Project Director

    markku@poolia.fi

    +358 20  729 0831

    Elina
    Leskinen

    RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

    elina@poolia.fi

    +358 20 729 0835

    Milla
    Rimpiläinen

    Marketing

    milla@poolia.fi

    +358 20 729 0836

    Hanne
    Himmelroos

    Finance

    hanne@poolia.fi

    +358 20 729 0832

    Marko
    Ikävalko

    Sales

    marko@poolia.fi

    +358 20 729 0840

    Esa
    Rantanen

    MD

    esa@poolia.fi

    +358 500 701 000

    Olemme luotettava kumppani

    Poolia IT on Luotettava Kumppani eli kaikki tilaajavastuulain edellyttämät tiedot ovat kunnossa ja saatavana ilmaiseksi Vastuu Groupin sivuilla olevasta Zeckit yritystietopalvelusta. Katso Poolia IT:n raportti klikkaamalla Luotettava Kumppani -logoa!