Kartoitetaan yrityksesi tilanne yhdessä!

Kun kaipaat apua yhden tai useamman it-osaajan rekrytointiin, tai haluat keskustella henkilöstöhallinnan ulkoistamisen mahdollisuuksista, me voimme auttaa! 

    Poolia IT:n jengi

    Sanna
    Majava

    DIRECTOR RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

    sanna@poolia.fi

    +358 20  729 0838

    Samuli
    Salo

    Sales Poolia Suomi & Poolia IT

    samuli@poolia.fi

    +358 20 7290 841

    Esa
    Rantanen

    Managing Director, Poolia & Poolia IT

    esa@poolia.fi

    +358 500 701 000

    Elina
    Leskinen

    RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

    elina@poolia.fi

    +358 20 729 0835

    Marko
    Ikävalko

    Director Sales & Marketing

    marko@poolia.fi

    +358 20 729 0840

    Janette
    Andersson

    RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

    janette@poolia.fi

    +358 20 729 0839

    Markku
    Laak

    IT Senior Advisor
    Poolia IT

    markku@poolia.fi

    +358 40 558 8818

    Hanne
    Himmelroos

    Finance
    Poolia & Poolia IT

    hanne@poolia.fi

    +358 20 729 0832

    Milla
    Rimpiläinen

    Marketing

    milla@poolia.fi

    +358 20 729 0836

    Neea
    Turunen

    RECRUITMENT & TALENT ACQUISITION

    neea@poolia.fi

    +358 20 729 0843

    (opintovapaalla)

    Olemme luotettava kumppani

    Poolia IT on Luotettava Kumppani eli kaikki tilaajavastuulain edellyttämät tiedot ovat kunnossa ja saatavana ilmaiseksi Vastuu Groupin sivuilla olevasta Zeckit yritystietopalvelusta. Katso Poolia IT:n raportti klikkaamalla Luotettava Kumppani -logoa!