Kartoitetaan yrityksesi tilanne yhdessä!

Kun kaipaat apua yhden tai useamman it-osaajan rekrytointiin, tai haluat keskustella henkilöstöhallinnan ulkoistamisen mahdollisuuksista, me voimme auttaa! 

    Sanna
    Majava

    Head of Talent Acquisition

    sanna@poolia.fi

    +358 20 729 0838

    Sigrid
    Puhilas-Ikonen

    Senior Talent Acquisition

    sigrid@poolia.fi

    +358 20 729 0839

    Annastiina
    Korpi

    Talent Acquisition

    annastiina@poolia.fi

    +358 20 729 0835

    Markku
    Laak

    IT Project Director

    markku@poolia.fi

    +358 20 729 0831

    Hanne
    Himmelroos

    Finance

    hanne@poolia.fi

    +358 20 729 0832

    Milla
    Rimpiläinen

    Marketing

    milla@poolia.fi

    +358 20 729 0836

    Sigrid
    Puhilas-Ikonen

    Talent Acquisition

    sigrid@poolia.fi

    +358 20 729 0839

    Annastiina
    Korpi

    Talent Acquisition

    annastiina@poolia.fi

    +358 20 729 0835

    Sanna
    Majava

    Head of Talent Acquisition

    sanna@poolia.fi

    +358 20 729 0838

    Markku
    Laak

    IT Project Director

    markku@poolia.fi

    +358 20 729 0831

    Hanne
    Himmelroos

    Finance

    hanne@poolia.fi

    +358 20 729 0832

    Mira
    Mäkiaho

    Marketing

    mira@poolia.fi

    +358 20 729 0834

    Olemme luotettava kumppani

    Poolia IT on Luotettava Kumppani eli kaikki tilaajavastuulain edellyttämät tiedot ovat kunnossa ja saatavana ilmaiseksi Vastuu Groupin sivuilla olevasta Zeckit yritystietopalvelusta. Katso Poolia IT:n raportti klikkaamalla Luotettava Kumppani -logoa!